Kurumsal


Kurumsal

Markastok.com, 35 yılı aşkın perakende geçmişine sahip Çetin Family Ltd.Şti. tarafından kurulmuştur. 1982 yılında Bursa’da kurulmuş olan Çetin Family, bugün Türkiye’nin 4 şehrinde 21 mağaza, 8.500 m2 satış alanı ve 270 üzerinde çalışanıyla, perakende sektörünün Türkiye’deki öncü firmaları arasında yer almaktadır.

Buratti, Jack&Jones, Levi’s, Dockers, Mavi, U.S.Polo, Hummel, Greyder, Lumberjack, Scooter,Converse, Vans, Lacoste, Tommy Hilfiger, Avva, Pierre Cardin, Lufian, Cazador, Only, Vero Moda, Fashion Friends gibi daha birçok önemli markayı bünyesinde bulunduran Markastok.com, binlerce çeşit ürünü, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve %100 orijinal ürün garantisiyle müşterilerine sunmaktadır. Markastok.com, aynı zamanda Trendyol, Hepsiburada, Amazon Türkiye, N11, Gittigidiyor, Vodafone, Pazarama ve FLO pazar yeri platformlarında da Markastok adı altında satışlarını sürdürmektedir. Markastok aynı zamanda globalde, hem markastok.com üzerinden hem de global pazar yeri platformlarından hizmetlerine devam etmektedir.

Vizyonumuz

Global projeleri büyüterek Türkiye'nin ihracat gücünü artırmaktır.

Misyonumuz

Popüler yerli ve global markaları rekabetçi fiyat ve yüksek kalite denklemiyle müşterilerimize sunmak ve onların mutluluğunun verdiği heyecanı yaşayarak büyümeye devam etmektir.

MARKASTOK.COM
Çetin Family Tekstil ve Gıda Pazarlama Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.